Odporúčania pacientom

Odporúčania pri vysokom krvnom tlaku (1.časť)

Odporúčania pri hypertenzii (1.časť) sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Odporúčania pri vysokom krvnom tlaku (2.časť)

Odporúčania pri hypertenzii (2.časť) sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Záznamník krvného tlaku pre domáce meranie TK

Záznamník krvného tlaku pri hypertenzii sa vám zobrazí kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete záznamník vytlačiť na vašej tlačiarni.

Odporúčania zmeny životného štýlu pri hypertenzii

Odporúčania zmeny životného štýlu pri hypertenzii (so záznamníkom krvného tlaku) sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Odporúčania pacientom so "zlatou žilou" (hemoroidmi)

Odporúčania pacientom so "zlatou žilou" sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Metabolický syndróm. Ako sa liečiť ?

Odporúčania pacientom "Ako sa liečiť pri metabolickom syndróme?" sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Metabolický syndróm. Prečo sa liečiť ?

Odporúčania pacientom "Prečo sa liečiť pri metabolickom syndróme?" sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Odporúčania ako prestať fajčiť (2.časť)

Odporúčania pacientom ako prestať fajčiť (2.časť) sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.

Odporúčania ako prestať fajčiť (1.časť)

Odporúčania pacientom ako prestať fajčiť (1.časť) sa vám zobrazia kliknutím na horný obrázok. Po otvorení si môžete odporúčania vytlačiť na vašej tlačiarni.